Szkolenie doskonalenia kadr


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szkoleniem w tej tematyce prosimy o kontakt.


Wyszkolona i kompetentna kadra pracownicza jest szczególnie ważna w każdym przedsiębiorstwie. Zadania, jakie wykonują pracownicy wymagają od nich stałego aktualizowania i uzupełniania wiedzy. Dobrze przeprowadzone szkolenie poprawia efektywność pracownika, co przekłada się na korzyści dla firmy. W interesie pracodawcy jest wiec, stałe doskonalenie kadry i podnoszenie ich kwalifikacji.

W ofercie Biura ‘’SYSTEM’’ Sp. Jawna znajduje się bogaty wybór szkoleń doskonalących kadry i podnoszących ich kwalifikacje. Materiały szkoleniowe opracowane są w przystępny sposób a wykładowcy to specjaliści w swojej dziedzinie. Szkolenia są organizowane w siedzibie biura lub w miejscu wskazanym przez klienta.


Kontakt

Dariusz Okraska, tel. 504-255-339, e-mail: d.okraska@biuro-system.com


Na zamówienie Klienta Biuro „SYSTEM” Sp. J. przygotowuje każde szkolenie w formule zamkniętej, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasza misja

Nasza metoda

Nasi klienci

Misją Biura „SYSTEM” Sp. J. jest wspieranie firm i organizacji w obszarach prowadzonej przez nich działalności poprzez obsługę, doradztwo i szkolenia w zakresie systemów zarządzania, bezpieczeństwa i higieny pracy, ppoż., ochrony środowiska, umiejętności interpersonalnych oraz kursów zawodowych.

Jak to robimy ... ?

Wypracowana przez nas metodologia oraz posiadanie najwyższej klasy specjalistów z różnych dziedzin pozwala nam na zagwarantowanie naszym Klientom uzyskanie zadowalających efektów z powierzonych nam działań.

 

Do naszych klientów należą zarówno firmy przemysłowe jak i organizacje publiczne i państwowe. Mamy bogate doświadczenie w branżach: energetycznej, górniczej, metalurgicznej, wodociągowej, chemicznej, budowlanej, papierniczej, motoryzacyjnej, odzysku odpadów, obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, spożywczej, i innych.