Systemy Zarządzania


Już od 1996 roku zajmujemy się wykonywaniem audytów zgodności z wymaganiami BHP i ochrony środowiska oraz przeglądów energetycznych, a także wdrażaniem systemów zarządzania.

Przygotowujemy dla Państwa materiały szkoleniowe bazujące na dokumentacji z Państwa zakładów pracy. Za pomocą testów sprawdzamy wiedzę naszych słuchaczy, a szkolenie kończymy podsumowaniem jego skuteczności.

Biuro „SYSTEM” oferuje Państwu bogaty wybór szkoleń poświęconych zintegrowanym systemom zarządzania. Możemy zorganizować szkolenie na terenie całej Polski, również w formie zamkniętej.


Kontakt

Dariusz Okraska, tel. 504-255-339, e-mail: d.okraska@biuro-system.com

Na zamówienie Klienta Biuro „SYSTEM” Sp. J. przygotowuje każde szkolenie w formule zamkniętej, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasza misja

Nasza metoda

Nasi klienci

Misją Biura „SYSTEM” Sp. J. jest wspieranie firm i organizacji w obszarach prowadzonej przez nich działalności poprzez obsługę, doradztwo i szkolenia w zakresie systemów zarządzania, bezpieczeństwa i higieny pracy, ppoż., ochrony środowiska, umiejętności interpersonalnych oraz kursów zawodowych.

Jak to robimy ... ?

Wypracowana przez nas metodologia oraz posiadanie najwyższej klasy specjalistów z różnych dziedzin pozwala nam na zagwarantowanie naszym Klientom uzyskanie zadowalających efektów z powierzonych nam działań.

 

Do naszych klientów należą zarówno firmy przemysłowe jak i organizacje publiczne i państwowe. Mamy bogate doświadczenie w branżach: energetycznej, górniczej, metalurgicznej, wodociągowej, chemicznej, budowlanej, papierniczej, motoryzacyjnej, odzysku odpadów, obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, spożywczej, i innych.