HACCP


Od roku 2004 w Polsce zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie higieny środków spożywczych, które nakłada na przedsiębiorstwa działające w  sektorze spożywczym obowiązek utrzymywania standardów HACCP.

Biuro „SYSTEM” Sp. Jawna oferuje kompleksowe szkolenia w zakresie ISO 22000, BRC Food, EN 15593 i HACCP. Nasze kursy  pozwolą na uaktualnienie oraz poszerzenie wiedzy niezbędnej do prawidłowego prowadzenia przedsiębiorstwa działającego w branży spożywczej . Nasi wykładowcy posiadają wieloletnie praktyczne doświadczenie potwierdzone certyfikatami i referencjami. 


Kontakt

Dariusz Okraska, tel. 504-255-339, e-mail: d.okraska@biuro-system.com


Kod Temat szkolenia Czas szkolenia Miejsce Cena netto
HC 06 Auditor wewnętrzny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000 tel. tel. tel.
HC 07 Zapewnienia Bezpieczeństwa Żywności ISO 22000 / HACCP - Warsztaty doskonalące dla auditorów wewnętrznych tel. tel. tel.
HC 11 Obrona żywności i bezpieczeństwo - wymagania Food Defense tel. tel. tel.
HC 12 Zafałszowania i oszustwa żywności - wymagania Food Fraud tel. tel. tel.
Na zamówienie Klienta Biuro „SYSTEM” Sp. J. przygotowuje każde szkolenie w formule zamkniętej, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasza misja

Nasza metoda

Nasi klienci

Misją Biura „SYSTEM” Sp. J. jest wspieranie firm i organizacji w obszarach prowadzonej przez nich działalności poprzez obsługę, doradztwo i szkolenia w zakresie systemów zarządzania, bezpieczeństwa i higieny pracy, ppoż., ochrony środowiska, umiejętności interpersonalnych oraz kursów zawodowych.

Jak to robimy ... ?

Wypracowana przez nas metodologia oraz posiadanie najwyższej klasy specjalistów z różnych dziedzin pozwala nam na zagwarantowanie naszym Klientom uzyskanie zadowalających efektów z powierzonych nam działań.

 

Do naszych klientów należą zarówno firmy przemysłowe jak i organizacje publiczne i państwowe. Mamy bogate doświadczenie w branżach: energetycznej, górniczej, metalurgicznej, wodociągowej, chemicznej, budowlanej, papierniczej, motoryzacyjnej, odzysku odpadów, obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, spożywczej, i innych.