System Zarządzania Jakością


Ciągle zmieniające się otoczenie biznesowe, wymagania prawne, zwiększone wymagania klientów, ogromna konkurencja i globalizacja są codziennymi wyzwaniami, z którymi spotykają się wszystkie firmy na świecie.

Organizacje, które chcą rozwijać się, budować swoją przewagę konkurencyjną, spełniać wymagania prawne oraz wymagania klientów przy ciągłej dbałości o jakość swoich wyrobów i usług potrzebują narzędzi, które mogą zastosować na wszystkich poziomach struktury organizacyjnej i dla każdego rodzaju działania.

Norma ISO 9001 jest najczęściej wybieraną normą na świecie, która stanowi podstawę do wdrożenia systemu zarządzania jakością. Służy między innymi do usprawnienia działań zachodzących w firmie, zwiększenia zaangażowania pracowników, określenia szans i zagrożeń dla firmy oraz planowania odpowiednich do nich działań, ciągłego spełniania wymagań prawnych i wymagań klientów.


Kontakt

Andrzej Kowalkow, tel. 504-255-340, e-mail: a.kowalkow@biuro-system.com

Dariusz Okraska, tel. 504-255-339, e-mail: d.okraska@biuro-system.com


Kod Temat szkolenia Czas szkolenia Miejsce Cena netto
SZJ 01 Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością wg wymagań nowej normy ISO 9001:2015 2 dni Częstochowa, Katowice 950 zł
SZJ 02 Auditor Systemu Zarządzania Jakością wg wymagań nowej normy ISO 9001:2015 2 dni Częstochowa, Katowice 950 zł
SZJ 03 Auditowanie Systemu Zarządzania Jakością wg wymagań nowej normy ISO 9001:2015 tel. tel. tel.
SZJ 05 Kluczowe zmiany w nowej edycji normy ISO 9001:2015 tel. tel. tel.
SZJ 06 Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2015 (PN-EN ISO 9001:2015) tel. tel. tel.
SZJ 07 Norma ISO 9001:2015 Systemy Zarządzania Jakością – interpretacja wymagań i wytycznych stosowania 1 dzień Częstochowa, Katowice 550 zł
Na zamówienie Klienta Biuro „SYSTEM” Sp. J. przygotowuje każde szkolenie w formule zamkniętej, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasza misja

Nasza metoda

Nasi klienci

Misją Biura „SYSTEM” Sp. J. jest wspieranie firm i organizacji w obszarach prowadzonej przez nich działalności poprzez obsługę, doradztwo i szkolenia w zakresie systemów zarządzania, bezpieczeństwa i higieny pracy, ppoż., ochrony środowiska, umiejętności interpersonalnych oraz kursów zawodowych.

Jak to robimy ... ?

Wypracowana przez nas metodologia oraz posiadanie najwyższej klasy specjalistów z różnych dziedzin pozwala nam na zagwarantowanie naszym Klientom uzyskanie zadowalających efektów z powierzonych nam działań.

 

Do naszych klientów należą zarówno firmy przemysłowe jak i organizacje publiczne i państwowe. Mamy bogate doświadczenie w branżach: energetycznej, górniczej, metalurgicznej, wodociągowej, chemicznej, budowlanej, papierniczej, motoryzacyjnej, odzysku odpadów, obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, spożywczej, i innych.