Obsługa BHP

Zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy jest jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy. Obowiązek ten dotyczy wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości. Sporym ułatwieniem dla zakładów zatrudniających poniżej 100 pracowników jest fakt, że mogą one powierzyć obsługę w zakresie BHP zewnętrznym, wyspecjalizowanym firmom. Przynosi to znaczne korzyści finansowe (możliwość zaoszczędzenia nawet do 70% w stosunku do zatrudnienia pracownika na etacie), a jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas i skupić się na podstawowej działalności. By jednak rozwiązanie to okazało się opłacalne, należy wybrać naprawdę kompetentnego i doświadczonego usługodawcę, a takim bez wątpienia jest właśnie Biuro „SYSTEM” Sp. J.

Jesteśmy w stanie zagwarantować obsługę na najwyższym poziomie zarówno w obszarze BHP, jak i PPOŻ. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do podmiotów prywatnych, lecz również do instytucji publicznych np. urzędów, szkół, ośrodków kultury. W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta współpraca może przyjmować różne formy, najlepiej dopasowane do jego wymagań. 

Obsługa BHP

W ramach podpisanej umowy dotyczącej świadczenia usług BHP:

Obsługa PPOŻ

W ramach podpisanej umowy dotyczącej świadczenia usług PPOŻ:

Zlecenia jednorazowe zadań BHP

Oferujemy również wykonanie działań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w formie jednorazowego zlecenia. Na podstawie takich zleceń najczęściej:

Ceny  usług ustalane są indywidualnie i zależą od wielkości Organizacji, rodzaju prowadzonej przez nią działalności oraz zakresu realizowanych przez nas zadań.

Formularz kontaktowy

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza.