Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte są ciekawą alternatywą dla Organizacji, które chcą jednorazowo przeszkolić większą liczbę pracowników. Biuro „SYSTEM” Sp. J. może na życzenie Klienta zorganizować szkolenie zamknięte z wielu różnych obszarów,  takich jak m.in. BHP, systemy zarządzania, ochrona środowiska, umiejętności interpersonalne.

Dlaczego szkolenia zamknięte?

Szkolenia zamknięte (zwane również in company) są preferowaną formą szkoleń w wielu Organizacjach. Często pozwalają one połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli zdobycie wiedzy z integracją pracowników. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że mogą zostać dokładnie dopasowane do wymagań konkretnej Organizacji, niejako „uszyte na miarę”. Czas trwania, program, miejsce, jak i termin wszystkich organizowanych przez Biuro „SYSTEM” Sp. J. szkoleń zamkniętych ustalane są z Klientem, co daje pewność, że będą one odpowiadać jego wymaganiom. Dodatkowym atutem tego typu szkoleń jest możliwość pracowania na dokumentacji wewnętrznej Organizacji (jest to szczególnie cenne w przypadku szkoleń dotyczących systemów zarządzania). Dzięki temu szkolenie nabiera dodatkowych walorów przy jednoczesnej pewności ochrony informacji poufnych.

W formie zamkniętej mogą zostać zorganizowane wszystkie oferowane przez Biuro „SYSTEM” Sp. J. szkolenia otwarte, a także cały wachlarz innych szkoleń. Do najczęściej organizowanych przez nas szkoleń zamkniętych należą:

Formularz kontaktowy

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem szkolenia zamkniętego, zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza.