Przejdź do treści

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte są ciekawą alternatywą dla Organizacji, które chcą jednorazowo przeszkolić większą liczbę pracowników. Biuro „SYSTEM” Sp. J. może na życzenie Klienta zorganizować szkolenie zamknięte z wielu różnych obszarów,  takich jak m.in. BHP, systemy zarządzania, ochrona środowiska, umiejętności interpersonalne.

Dlaczego szkolenia zamknięte?

Szkolenia zamknięte (zwane również in company) są preferowaną formą szkoleń w wielu Organizacjach. Często pozwalają one połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli zdobycie wiedzy z integracją pracowników. Ich niewątpliwą zaletą jest również fakt, że mogą zostać dokładnie dopasowane do wymagań konkretnej Organizacji, niejako „uszyte na miarę”. 

Szkolenia zamknięte stanowią ważny punkt oferty Biura „SYSTEM” Sp. J. Czas ich trwania, program, miejsce, jak i termin ustalamy indywidualnie z każdym Klientem, co daje pewność, że będą one odpowiadać jego wymaganiom. Ponadto, atutem tego typu szkoleń jest możliwość pracowania na dokumentacji wewnętrznej Organizacji. Jest to szczególnie cenne zwłaszcza w przypadku szkoleń dotyczących systemów zarządzania. Dzięki temu szkolenie nabiera dodatkowych walorów przy jednoczesnej pewności ochrony informacji poufnych.

W formie zamkniętej można zorganizować wszystkie oferowane przez Biuro „SYSTEM” Sp. J. szkolenia otwarte, a także cały wachlarz innych szkoleń. Do najczęściej realizowanych przez nas szkoleń zamkniętych należą:

Formularz kontaktowy

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem szkolenia zamkniętego, zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza.

Strona przechowuje i ma dostęp do cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk . Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności