Przejdź do treści

Usługi doradcze

Właściwa identyfikacja potrzeb przedsiębiorstwa oraz obszarów problemowych jest kluczowym elementem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania na rynku. Często do jej dokonania konieczna jest pomoc zewnętrznych specjalistów, którzy w obiektywy sposób potrafią spojrzeć na działanie firmy. Pozwala im to dostrzec wszelkie jej dysfunkcje i zaproponować skuteczne rozwiązania. Biuro „SYSTEM” Sp. J. posiada właśnie takich specjalistów, mogących pochwalić się nie tylko fachową wiedzą, ale też wieloletnim doświadczeniem.

Dzięki współpracy z licznym gronem ekspertów Biuro „SYSTEM” Sp. J. może zaoferować swoim Klientom szeroki zakres usług doradczych. Specjalizujemy się zwłaszcza w obszarze BHP, PPOŻ, ochrony środowiska, systemów zarządzania (Jakością wg ISO 9000:2015, Środowiskowego wg ISO 14001:2015 i EMAS, BHP wg OHSAS 18001:2007 i ISO 45001:2018, Energią wg ISO 50001:2018, Bezpieczeństwem Informacji wg ISO 27001), prawa pracy, oraz Ochrony Danych Osobowych. We wszystkich tych obszarach prowadzimy diagnozę potrzeb Klienta oraz audity zgodności z wymaganiami prawnymi. W ramach współpracy możemy przeprowadzić zarówno jednorazowe konsultacje, jak i cykl usług doradczych.

Formularz kontaktowy

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza.

Strona przechowuje i ma dostęp do cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk . Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności