Przejdź do treści

Ochrona Środowiska

Rozwój świadomości ekologicznej, a także upowszechnienie koncepcji zrównoważonego rozwoju sprawiły, że dziś ochrona środowiska stanowi bardzo istotny temat w działalności przedsiębiorstw. Również szybko zmieniające się prawodawstwo i konieczność dostosowania się do obowiązujących przepisów zmuszają organizacje do głębszego pochylenia się nad tym tematem. W zależności od branży przedsiębiorstwa podlegają mniejszym lub większym obwarowaniom prawnym. Należy przy tym pamiętać, że  pewne przepisy z zakresu ochrony środowiska dotyczą każdego, nawet małego przedsiębiorcy. Problemem wielu firm jest jednak to, że zatrudnianie fachowca od ochrony środowiska jest poza ich zasięgiem finansowym (bądź wydaje się nieopłacalne pod względem ekonomicznym), muszą więc szukać innych rozwiązań. Biuro „SYSTEM” Sp. J. wychodzi naprzeciw ich potrzebom oferując swoje usługi w zakresie doradztwa i obsługi w obszarze ochrony środowiska. Mogą one przybrać formę jednorazowych zleceń, bądź kompleksowej obsługi gwarantującej stałe wsparcie w przedmiotowym temacie.

Opłaty za korzystanie ze środowiska

Na podstawie danych przekazanych przez organizację wyliczamy wysokość opłat za:

Wymagania prawne

Na bazie przekazanych przez Klienta danych sporządzamy również wymagane prawem sprawozdania i prowadzimy ewidencję m.in. w zakresie:

Opracowanie dokumentacji i przygotowanie wniosków

Na zlecenie Klienta opracowujemy także dokumentację niezbędną do uzyskania różnego rodzaju pozwoleń środowiskowych m.in.:

Doradztwo

W ramach stałej współpracy zapewniamy naszym Klientom opiekę merytoryczną polegającą m.in. na:

Ceny  usług ustalane są indywidualnie i zależą od wielkości Organizacji, rodzaju prowadzonej przez nią działalności, a także zakresu realizowanych przez nas zadań.

Formularz kontaktowy

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza.

Strona przechowuje i ma dostęp do cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk . Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności