Przejdź do treści

BHP

Szkolenia i warsztaty z zakresu bezpieczeństwa i higieny obejmują bardzo szeroką grupę tematyczną. Są wśród nich szkolenia obowiązkowe, które odbyć muszą wszyscy pracownicy, szkolenia obowiązkowe jedynie dla osób pełniących określone funkcje, a także cały wachlarz szkoleń dodatkowych, które – choć nie są obligatoryjne – znacznie przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa pracy.

Dzięki uczestnictwu w organizowanych przez Biuro „SYSTEM” Sp. J. szkoleniach pracownicy są przygotowani do bezpiecznego podjęcia i realizowania pracy na danym stanowisku, a pracodawcy mogą być pewni, że zatrudniane przez nich osoby zostały odpowiednio przeszkolone do pełnienia swoich funkcji.

Szkolenia wstępne i okresowe

Każda przyjmowana do pracy osoba musi przejść szkolenie wstępne, a potem - w zależności od zajmowanego stanowiska - uczestniczyć w szkoleniach okresowych mających na celu aktualizację i utrwalenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia te realizowane mogą być w formie stacjonarnej lub online (wyjątek stanowi jedynie instruktaż stanowiskowy, który musi odbyć się w formie stacjonarnej).

Pracodawcom i osobom kierującym pracownikami, pracownikom służby BHP oraz Społecznym Inspektorom Pracy oferujemy również możliwość odbycia szkoleń obowiązkowych w formie wyjazdowej.

Pozostałe szkolenia

W celu zwiększenia bezpieczeństwa i podniesienia kompetencji pracowników, poza szkoleniami wymaganymi prawem, warto skorzystać z szerokiej oferty dodatkowych szkoleń tematycznych.

Strona przechowuje i ma dostęp do cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk . Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności