Przejdź do treści

Kursy zawodowe

W 2018 r. wprowadzono zmiany w rozporządzeniu w sprawie BHP przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym. W wyniku tych zmian do obsługi takich wózków uprawnione będą jedynie osoby posiadające zaświadczenie kwalifikacyjnego z Urzędu Dozoru Technicznego. Zaświadczenie takie uzyskać można tylko i wyłącznie po zdaniu egzaminu przed komisją UDT.

Biuro „SYSTEM” Sp. J. organizuje kursy przygotowawcze do egzaminu kwalifikacyjnego zarówno dla nowych jak i obecnych (posiadających jedynie imienne zaświadczenia uprawniające do obsługi) operatorów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, suwnic i zawiesi. Ponadto organizujemy również kursy dla operatorów urządzeń, do obsługi których nie trzeba posiadać zaświadczeń kwalifikacyjnych z UDT.

Strona przechowuje i ma dostęp do cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk . Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności