Przejdź do treści

Szkolenia

Szkolenia i kursy zawodowe realizowane przez Biuro „SYSTEM” Sp. J. pozwalają uczestniczącym w nich osobom na uzyskanie poszukiwanych kompetencji, zdobycie wymaganych prawem uprawnień, wymianę doświadczeń oraz zwiększenie szans na awans zawodowy.

Prowadzimy je w formie otwartych warsztatów lub w formule zamkniętej, dostosowując zakres i program do wymagań poszczególnych Klientów. Szkolenia zamknięte mogą być realizowane w siedzibie Klienta lub w miejscu przez niego wskazanym, jak również w naszej siedzibie – dysponujemy własną salą szkoleniową. Każdy uczestnik otrzymuje zestaw materiałów oraz zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Jeśli nie znaleźliście poszukiwanego szkolenia w żadnej z powyższych grup tematycznych – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Biuro „SYSTEM” Sp. J. może na życzenie Klienta zorganizować szkolenia z wielu różnych dziedzin np. umiejętności interpersonalnych, Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności, czy szeroko pojętego doskonalenia kadr.

Formularz kontaktowy

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza.

Strona przechowuje i ma dostęp do cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk . Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności