Przejdź do treści

Szkolenia online

W coraz bardziej zdigitalizowanym świecie również preferowana forma szkoleń zaczyna ulegać zmianie. Popularność zyskują szkolenia online, które umożliwiają poszerzanie wiedzy praktycznie z każdego miejsca, w którym zapewniony jest dostęp do Internetu. Pozwala to na zaoszczędzenie zarówno czasu, jak i pieniędzy. Sprawia również, że znacznie zwiększa się dostępność takiej formy kształcenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Biuro „SYSTEM” Sp. J. wprowadziło do swojej oferty pakiet szkoleń online dotyczących różnorodnej tematyki: szeroko pojętego BHP, systemów zarządzania, a także zagadnień związanych z wymaganiami ochrony środowiska. Szkolenia realizowane są na specjalnej platformie, dlatego też do uczestnictwa w nich nie potrzeba żadnego dodatkowego oprogramowania – wystarczy komputer z dostępem do Internetu oraz działającymi mikrofonem i kamerką.

BHP

Ochrona Środowiska

System Zarządzania Jakością

System Zarządzania Środowiskowego

System Zarządzania BHP

System Zarządzania Energią

Zintegrowany System Zarządzania

Strona przechowuje i ma dostęp do cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk . Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności